všechny příspěvky

Novinka od Kajotu: Simply Hot 20

18. 12. 2023

Ovocná klasika v novém vydání!

Hra Simply Hot 20 vás učaruje. Patří do klasických „ovocných“ her plných pomerančů, citronů, melounů nebo třešní.  Přesně tak, jak to máte rádi.

Vstupte do dob klasických ovocných automatů a užijte si je se vším všudy v moderní podobě, která je přizpůsobena všem dostupným online platformám, jako je Windows, Android nebo Mac.

Bonusem této hry je přítomnost speciálního symbolu SCATTER, který přináší extra výhru. A to v případě tří a více stejných symbolů. Kromě symbolu SCATTER se můžete bavit se symbolem Joker BAR, který nahrazuje jakýkoliv symbol kromě symbolu HVĚZDY. Pokud symbol nelze nahradit, je vyhodnocen jako JOKER symbol.

Kromě oblíbených symbolů ovoce ve hře najdete také symbol SEVEN, a symbol HVĚZDY, který má ve hře funkci SCATTER. Vyzkoušejte Simply Hot 20 pro a vraťte se do starých dobrých časů.

Informace o hře:

Simply Hot 20 je výherní automat s 5 válci a 4 řadami se symbolem Wild, symbolem Scatter a 20 výherními liniemi. Výhry jsou platné zleva doprava. Během jedné hry můžete vyhrát na více výherních liniích, což znamená, že výhry se sčítají. Platí pouze nejvyšší výhra na výherní linii.